KONUŞMACILIK

ATÖLYESİ

Konuşmacı olmak isteyenlere, topluluk önünde konuşmaktan çekinenlere, sunum yeteneklerini geliştirmek isteyenlere özel olarak tasarlanmış konuşmacılık atölyesinde 2 saat seminer, 2 saat atölye çalışması ve 1 saat sohbet bölümü bulunuyor.

5 SAAT

10-25 KİŞİ

Marka için strateji geliştirmekle başlayan etkinlikte, hedef kitle belirleme, konumlandırma, pazar çalışmaları, markalaşma, tasarım süreçleri ve pazarlama konuları, bu işin uzmanı olmayan kişilerce de kolayca uygulanabilecek şekilde anlatılıyor. En az 4 saat süren etkinlikte, 2 saat seminer, 2 saat atölye çalışması, 30 dakika söyleşi ve soru-cevap bölümü bulunuyor.

4 SAAT 30 DAKİKA

10-25 KİŞİ

KENDİ MARKANI

YARAT

SAT

KENDİNİ

Her şey tamam da ben kendimi satamıyorum diyenler! Bu atölye tam da size göre! Yaptıklarınızı daha iyi anlatabilmek ve kendinizi satabilmek için geliştirmeniz gereken özelliklerinize birlikte karar verelim. insanların algısına ve duygularına uygun şekilde kendinizi ifade edebilmek ve sonunda en iyi şekilde kendini satmak! Bu atölye, 1 saat seminer, 2 saat atölye çalışması, 45 dakika soru-cevap ve sohbet bölümlerinden oluşuyor.

4 SAAT

15-20 KİŞİ

Eğer sokakta oynayarak büyüdüysen zaten bildiğin, tablet çocuğuysan adını duyduğun oyunları koca koca insanlarla oynuyoruz. İletişimi, beden dilini, stres yönetimini, problem çözmeyi, zaman yönetimini ve daha fazlasını zaten çocukken öğrenmiştik. Şimdi hatırlama zamanı. Sosyal ve profesyonel gelişimine katkıda bulunmak isteyenler için oyunlardan oluşan eğlendirici ve öğretici bir paket.

5 SAAT

10-25 KİŞİ

İÇİNDEKİ ÇOCUK

SANA NE ÖĞRETİR?

MÜNAZARA

ATÖLYESİ

4 SAAT 30 DAKİKA

10-25 KİŞİ

İster şirket içi bir konuyu çalışanlar arasında tartıştırıp farklı görüşleri öğrenin, ister eğlenceli bir konu seçip konuşmacıların, liderlik, takım çalışması, etkili iletişim, zaman yönetimi, planlama, topluluk önünde konuşma becerilerini gözlemleyin ve geliştirin. Münazara atölyesi ile tüm şirket çalışanları belki de kabul etmedikleri bir görüşü savunurken pek çok yetkinliğini geliştiriyor.
Bir ürün satmak, bir proje sunmak, bir fikri kabul ettirmek, bilgi vermek… Amaçlar farklı olabilir. Sunum Tekniklerinin ABC’sini anlatmıyor, sunum yapanları izliyor, video kaydı yapıyor, kafayı gözü yara yara daha iyi nasıl olabilir sorusunun cevaplarını tüm katılımcılar ile birlikte arıyoruz. Daha önce bir sunum teknikleri eğitimi aldıysan, şimdi bu becerileri gerçeğe dökme zamanı. Sunumunu kap, bu atölyeye gel.

4 SAAT

15-20 KİŞİ

SUNUYORUM

SUNUYORUM

SUNDUM