Eğitimler
G3 olarak yapacağımız tüm çalışmalar, bilgi verme, motivasyon sağlama ve eğlendirme odaklıdır. Klasik, sabit ve sıkıcı eğitimler yerine, tamamen size ve ihtiyaçlarınıza özel, eğitici, eğlenceli ve yaratıcı etkinlikler tasarlar.

 

İçeriğini merak ettiğiniz eğitimin detaylarına, isimlerine tıklayarak ulaşabilirsiniz.
Marka Yönetimi

Marka yönetimi için gerekli teorik bilgi ve pratik adımları Türkiye ve dünyadan örneklerle pazarlama dünyasını da kapsayacak şekilde bilgi ve vizyonu geliştirmeyi hedefler.

Kriz Yönetimi

Olagandışı ve beklenmedik kriz durumlarının öncesi, gerçekletiği an ve sonrasında yapılacakları, önlemleri ve çıkı yollarının anlatıldığı eğitim.

Algı ve Duygu Yönetimi

Algı duyguyu, duygu davranışı belirler. Algıyı değiştirmek her şeyi değiştirir. Bu eğitim ile bireysel ve kurumsal algı yönetimine dair bilgiler ve uygulamalar verilir.

Toplantı Yönetimi

Bir toplantının 3 aşaması var, öncesi, toplantı anı ve toplantının sonrası. Toplantıya ruhen, kalben ve fiziksel olarak hazırlanmak, yönetmek, etkili kararlar almak, takip etmek ve sonuçlandırmak üzerine bir eğitim.

Stres Yönetimi

İş ve günlük hayatınızı negatif etkileyen stresten kaçılmaz, yönetilir. 

Topluluk Önünde Konuşma

Beden dili, sahne kullanımı ve  ses tonunun konuşmanın yapılacağı kitleye ve içeriğine göre nasıl olması gerektiği konusunda farkındalık oluşturulması ile kişilerin; eğitim sonucunda, topluluk önünde heyecanını dengeleyebilen, akıcı ve etkileyici bir konuşmacı olunması amaçlanmaktadır.

Başlarım Girişimciliğe

Yıllardır severek yaptığı hobisini işine dönüştürmek, çalıştığı şirketin yanlışlarından bıkıp daha iyisini yapmak için yola çıkmak, dört duvarı olsun benim işyerim olsun düşüncesini hayata geçirmek, fikri ile dünyayı değiştirmek isteyen, kısacası girişimcilik yolculuğuna başlamak isteyen herkes için acı gerçeklerle harmanlanmış girişimciliğe başlangıç eğitimi.

İşletmene İstatistikle Yön Ver

İşletmenin tüm süreçlerini dijitalleştirmesinin işletmeye katkısı üzerine keyifli bir söyleşi.

İş yerinizin sayısal haritası elinizde mi?
Tüm süreçleri ölçebiliyor musunuz?
Toplantılar veri bilimi temelli mi yoksa sadece temenni temelli mi?

Raporlama ve Görselleştirme Teknikleri

İşletmenin tüm süreçlerini dijitalleştirmesinin işletmeye katkısı üzerine keyifli bir söyleşi.

İş yerinizin sayısal haritası elinizde mi?
Tüm süreçleri ölçebiliyor musunuz?
Toplantılar veri bilimi temelli mi yoksa sadece temenni temelli mi?

Influencer Marketing

Etkili bir içerik üretebilmek için nelere dikkat etmelisiniz, influencer marketing çalışmalarında nasıl başarılı olabilirsiniz, influencer’a brief verirken nelere dikkat etmelisiniz konuları hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

SEO

SEO eğitimi ile birlikte web sitenizi optimize etmeyi, var olan trafiğinizi nasıl artırabileceğinizi, görünürlüğünüzü artırmanın yollarını ve Google algoritmalarının önemini öğreneceksiniz. 

E-Ticaret

E-ticaret sitelerinin nasıl yönetildiğini, e-ticaret sistemlerinin işleyişlerini, e-ticarette pazarlama çalışmalarını ve e-ticaret hukukunu öğreneceksiniz.

Etkili İçerik Yönetimi

Etkili içerik oluşturabilmenin teknikleri nelerdir, içerik trendleri nelerdir, viral içerik nasıl oluşturulur konularını öğreneceksiniz.

İçsel Motivasyon

Kendimiz dışındaki diğer insanların bir şekilde bizden daha iyi olduğuna nerede karar verdik? Sürekli dışarıdan onaylanma ve takdir beklersem, başkalarını kendimin yargıcı yaparım. Ben olduğum halimle çok değerliyim!

Satış

Ağzımdan çıkan cümleler bana bu ürünü satın aldıracak kadar güzel geliyor mu? Gelin birlikte deneyelim!

Beyin Egzersizleri

Beynimiz de tıpkı bir kol kası gibi eğitilebilen, değişebilen ve gelişebilen bir organdır. Bireysel antremanlarla bedenimize yatırım yapıyorsak, o zaman gelin Beyin Antrenörü ile de beynimize egzersiz yaptıralım ve nöronlar arası yeni bağlar oluşturalım.

Mülakat Teknikleri

İş verenlerin sıklıkla kullandığı mülakat teknikleri nelerdir? Hangi teknikler aday seçiminde kritiktir?

Adayları İş Dünyasına Hazırlama

İş dünyası adaylardan neler bekliyor? Mezun olmak ne kadar yeterli?

Girişimcilik

İş kurma ve yürütme konusunda bilgi vermek, bu süreçte rol ve sorumlulukları anlatmak ve iş fikirlerine yönelik iş modelini hazırlayabilecek bilgi ve deneyim kazandırmak amaçlanır.

Homeo-Marketing

Pazarlamaya homeopatik bakış açısı, geleneksel pazarlama, dijital pazarlama ve tıp dünyasından gelen alternatif pazarlama fikirleri ile Homeo-Marketing! 

Homeo-HR

Takım Oluşturma ve Personel Seçimi:  Zihinsel konstütisyonu ve düşünce sistematiği üzerinden yola çıkarak doğru pozisyon için doğru insan mantığı ile personel seçimi ve takım oluşturmada homeopati çok yardımcı olacak bir bakış açısıdır. Bu konuşmada homeopatinin size yardımcı olabilecek püf noktalarını bulabileceksiniz.

İletişim

Mutlu bir hayatın, sağlıklı ilişkilerin ve başarılı iş hayatının temel taşlarından biri iletişim. Etkili ve sonuç odaklı iletişim tekniklerini öğretmek ve başarılı bilgi aktarımını sağlamak hedeflenir. 

Hayata İstatiksel Dokunuş

İstatistik sadece bilimsel çalışmalarda mı kullanılır? İstatistiğin sadece makale ve tez çalışmalarında değil hayatın her alanında olduğunu konuşuyoruz.

Hızlı Okuma

Daha kısa sürede, anlayarak ve sürekli kendini geliştirerek okumak sizin elinizde. Hızlı oku, hızlı düşün, hızlı uygula! 

Eski Köye Yeni Adet Getirenler

Acayip fikirleri olanlar, sadece düşünüp eyleme geçemeyenler, yeni ürün ve fikir geliştirme konusunda kendisini eksik hissedenler… Eski köye nasıl yeni adet getirilir, bir fikir nasıl olgunlaştırılır, inovasyon çerçevesine nasıl oturtulur… Tüm bu soruların cevaplarını bu eğitim ile bulmaya çalışıyoruz. 

İstatistiğin İnovatif Düşüncedeki Rolü

İnovasyon ile istatistiğin nasıl şekilleneceği ne kadar gerekli bir birliktelik olduğu üzerine keyifli bir sohbet “yapılanı farklı yapma yada farklı birşey yapma” yaklaşımında istatistiğin önemi.

Eğitimde Ölçme ve Değerlendirme

Taze timağlarda yeşermeye başlayacak olan bilgilerin doğruca yönlendirilebilmesi için kuşkusuz ölçülmesine ihtiyaç duyulmaktadır. Eğer çocukları yönetmeye ve yönlendirmeye talip isek mutlaka ölçmeliyiz.

Google Ads & Direct

Google Ads eğitimi sayesinde bir Google Ads kampanyasının nasıl oluşturulduğunu, nasıl yönetilmesi gerektiğini ve optimizasyon çalışmalarında neler yapıldığını öğreneceksiniz.

Yeni Medya ve Algı Yönetimi

Bu eğitimde yeni medya ve eski medya arasındaki farkı, dijital dünyadaki algı yönetimini ve yeni medya pazarlamasını öğreneceksiniz.

Dijital Analitik

Doğru dijital analiz nasıl yapılır, Google Analytics, Facebook Insights, Twitter Stats gibi veri setleri nasıl yorumlanabilir ve şirkete katkıları nelerdir konularını öğreneceksiniz.

İhracat Pazarlaması

Uluslararası pazarlama teknikleri nelerdir, uluslararası pazar araştırma yöntemleri nelerdir, hedef pazarda müşteri bulma teknikleri nelerdir ve dünya pazarlarına genel bakış konularını ele alacağız.

Duygusal Zeka

Kendimizi ne kadar tanıyoruz? Kendimizi ne kadar içtenlikle ifade edebiliyoruz? Kendimizi tanımak ve hayatımızı daha anlamlı hale getirebilmek, aynı zamanda da başkalarının duygularını da anlayabilmek ve farkında olabilmek için gelin kendimizi açığa çıkaralım.

Pazarlama

“Pazarlama; bir şirketin müşteri üretme departmanıdır.” Bakış açısından yola çıkarak, pazarlama; ürünü sadece satmaya odaklanmak değil, aynı zamanda müşteri ile uzun soluklu ilişki kurma sanatıdır.

Seçme - Yerleştirme

Aday ararken nasıl ilan edilir? Bir ilanda olması gerekenler nelerdir? Aranan pozisyonda kriterler ve görev tanımı nasıl belirlenir? Aday seçiminde envanter kullanımı neden önemlidir? İş nasıl analiz edilir?

Aile Şirketlerinde Kurumsallaşma

Kurum olmak ile kurumsal olmayı gelin birlikte ayırt edelim!

Özgeçmiş Hazırlama

İş dünyasına giriş belgesi olan öz kimliğim, öz geleceğimi ne kadar yansıtıyor? Gelin birlikte değerlendirelim!

Tükenmişlik Sendromu

İş yerinde ve çevremizde Burn-out yani Tükenmişlik Sendromundan iş yeri ortamını nasıl koruyabiliriz, verimi ve toplam motivasyonu nasıl artırabiliriz’in cevaplarını şirketin ortak değerleri içinde arayacağız ve birlikte geliştireceğiz.

İyi Olmak: Wellness

Homeopati insanı zihin ve fizik beden olarak çevresi ile bütünsel değerlendiriyor. Kişinin kendini tanımasına, şikayetlerini, hislerini, duyularını değerlendirmesine yardımcı olacak yöntemlerden birisi olarak homeopati wellness için mutlak değerlendirilmesi ve bilinmesi gereken bir yöntemdir. Öğrenmek ise bireysel sağlıktan yola çıkan ve bütünün sağlığına ulaşma hedefi için bir mihenk taşı olacaktır.

Fiziksel Sağlık

Fiziksel aktivitenin detayları, ofiste ve sahada beden sağlığı,  fit olmak, kilo kontrolü ve pratikler anlatılır.

Hastalığın Anatomisi

Homeopati çalışma ortamının, kurum kültürünün sağlığı ve hastalığını nasıl tespit ederiz? Duruma bütünsel bakmayı keşfederek, iyileştirici adımları nasıl atarız, konularına homeopatik bakış açısı ile birlikte çözüm olacaktır.

İletişim Psikolojisi

Çalışanların hangi durumlarda nasıl davranması gerektiğini belirleyebilmesi ve nasıl iletişim kurması konusunda becerilerini arttırması amaçlanmaktadır.

Dövüş Sanatları

Bedeni ve zihni geliştirmek, yüz yılların tecrübesini aktarmak, ruhu arındırmak ve kendini korumak hedeflenir. 

Ölçemediğini Yönetemezsin

Günlük sosyal yaşantınızdan profesyonel iş hayatınıza kadar tüm faaliyetleri yönetmeye kararlıysanız ÖNCELİKLE ÖLÇMELİSİNİZ

Bu konuşmamızda yönetime talip olan her profesyonelin ölçme yöntemlerinde dikkat etmesi gereken konular üzerinde duruyoruz.

Growth Hacking & Marketing

Growth Hacking & Marketing eğitimi ile birlikte gerçekleştireceğiniz projelerde başarılı olmanızı engelleyen problemleri en kolay ve en kısa süre içerisinde daha etkili nasıl çözebileceğinizi öğreneceksiniz.

Sosyal Medya Pazarlaması

Sosyal Medya Pazarlama eğitimi ile sosyal medya pazarlama kampanyalarını yönetmeyi, sosyal medya üzerinden satışlarınızı artırmayı ve hedeflerinize ulaşmak için sosyal medya platformlarını nasıl kullanacağınızı öğreneceksiniz.

Google Analytics & Tag Manager

Bu eğitimde takip kodlarınızı nasıl yöneteceğinizi Google Tag Manager ve Google Analytics ile nasıl veri toplayacağınızı ve sonrasında bunları nasıl yorumlayabileceğinizi öğreneceksiniz.

E-Mail Marketing ve Push

Legal e-mail pazarlama hukukunu, mailing otomasyonunu, mailing ajansları ve sistemlerinin nasıl çalıştığını  ve son olarak mailing tasarımının nasıl yapıldığını öğreneceksiniz.

Mobil Pazarlama

Bu eğitim setinde mobil tasarımda nelere dikkat edilir, mobil reklamcılık nasıl uygulanır, mobil uygulama yönetimi nasıl yapılır ve entegre mobil pazarlama kampanya örneklerini işleyeceğiz.

İletişim - Çatışma Yönetimi - İkna

İletişim, anlam paylaşımı demektir. Anlamı paylaşmayı arzu ediyorsak, karşı tarafı “ötekileştirmeden” benzerliklerimizi çoğaltmalıyız. Samimiyetle kurulmuş bir iletişimde kimseyi ikna etmek zorunda kalmadan sağlıklı bir çalışma ortamı yaratabiliriz.

Çalışan Bağlılığı

Çalışanlarımıza bir kaynak mı yoksa bir değer olarak mı bakıyoruz? Şirket olarak yüksek kararlılık, verimlilik, müşteri bağlılığı, düşük çalışan değişikliği ve daha az devamsızlık istiyorsak, çalışana bir değer olarak bakmalıyız.

Duygusal Dayanıklılık

Duygularımız bizim parçamızdır. Onları yok sayarak ya da onlara direnerek kendimizi ve potansiyelimizi durdururuz. Duygularımızı bir orkestra şefi gibi yönetebilirsek, yaşamımızı da daha anlamlı hale getirebiliriz.

Performans Yönetimi

Yönetemediğin çabayı ölçemezsin. Ölçemediğin çabayı da somutlaştırıp, göremediğin için çalışanını motive edemezsin. Gelin bu çabaları görelim!

21. Yüz Yıl Yetkinlikleri

Yetkinlik kavramı nedir? Yatkınlıklar yetkinliğe nasıl dönüşür? En çok aranan yetkinlikler nelerdir? Akıllı topluma ne kadar hazırım?

Turizmde Dijital Pazarlama

Otellere özel dijital pazarlama ve reklam kurguları ile yapılması gerekenler.