Etkinlikler
G3 Akademi kendi tasarladığı, eşi benzeri olmayan etkinlikler gerçekleştirir. Kurumlara, şirketlere ve sivil toplum kuruluşlarına uygun eğitimler düzenler veya düzenlenmesine yardımcı olur.

HOMEO

MARKETING

Bir doktor ve bir iş insanı, Homeopati, pazarlama ve markalaşma üzerine konuşuyor, atışıyor ve tabii ki barışıyorlar. Pazarlamaya homeopatik bakış açısı, geleneksel pazarlama, dijital pazarlama ve tıp dünyasından gelen alternatif pazarlama fikirleri ile Homeo-Marketing!

1 SAAT 30 DAKİKA

50+ KİŞİ

1 SAAT 30 DAKİKA

50+ KİŞİ

Bir kadın ve bir erkek, ilişkilerden, nöromarketingden, pazarlamadan, markadan ve kısacası hayattan konuşuyorlar! Kadın ve erkek düşünme şekilleri, pazarlamada kadın ve erkek faktörü, iletişim, ilişkiler ve dünyalar arası geçişler, uzlaşmak, anlaşmak, anlamak ve bir arada yaşamak üzerine söyleşi.

KADINLAR

VE

ERKEKLER

İSTATİSTİKLERLE

SAT KENDİNİ

Hayatın her köşesinde istatistik var! Pazarlamanın her yanı istatistik, marka derseniz tüm veriler istatistiğe dayalı. İstatistik, markalaşma ve pazarlamayı hiç bu kadar eğlenceli dinlememişsinizdir!

1 SAAT 30 DAKİKA

50+ KİŞİ

2 SAAT

15-25 KİŞİ

Seçeceğiniz eğitim konusuna göre belirlenecek eğitmenimizin uzmanlık alanlarının konuşulduğu sohbetlerde, ortalama 45-60 dakikalık bir seminer ve söyleşiden sonra tüm katılımcıların sorularını sorabildiği ve katkıda bulunduğu bir sohbet gerçekleşiyor. Kahve Sohbetleri isteğe bağlı olarak kitap imza günü ile de birleştirilebiliyor.

KAHVE

SOHBETLERİ